Zondag 19 januari
Zaalleiding: Oss
Thuis
19-01-2020 16:15
Nr. 335125
Scheidsrechters: Max van Uden, Willem-Jan Karstens, CS+, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Uit
19-01-2020 17:55
Oss (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 335120
Scheidsrechters: Roan van den Berk, Willem-Jan Karstens, CS+, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Heeze JB1
Geel Zwart JB1
Thuis
19-01-2020 17:05
Nr. 335123
Scheidsrechters: Max van Uden, Roan van den Berk, CS+, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Zaalleiding:
Uit
19-01-2020 15:00
veld 2, KNHB (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 310555
Locatie: T-Kwadraat, TILBURG - veld 2, KNHB Zaalleiding: onbekend
D1
Breda D1
Thuis
19-01-2020 17:00
Nr. 310556
Locatie: T-Kwadraat, TILBURG - veld 2, KNHB Zaalleiding: onbekend
Zaalleiding: Boekel
Thuis
19-01-2020 10:50
Nr. 342843
Locatie: Burcht, De, BOEKEL - veld 2 / zaal B Zaalleiding: Boekel
Boekel JD1
JD3
Uit
19-01-2020 10:00
veld 2 / zaal B
Nr. 342841
Locatie: Burcht, De, BOEKEL - veld 2 / zaal B Zaalleiding: Boekel
Zaalleiding: Eindhoven
Uit
19-01-2020 09:50
Veld 1 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 334578
Locatie: Meerrijk, EINDHOVEN - Veld 1 Zaalleiding: Eindhoven
MC2
Eindhoven MC2
Thuis
19-01-2020 10:40
Nr. 334581
Locatie: Meerrijk, EINDHOVEN - Veld 1 Zaalleiding: Eindhoven
Zaalleiding: Hopbel
Thuis
19-01-2020 17:50
Nr. 335056
Locatie: Zuideinderparkhal, SCHIJNDEL - Hopbel Zaalleiding: Hopbel
Uit
19-01-2020 17:00
Hopbel (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 335055
Locatie: Zuideinderparkhal, SCHIJNDEL - Hopbel Zaalleiding: Hopbel
Zaalleiding: Hopbel
Thuis
19-01-2020 12:50
Nr. 336627
Locatie: Zuideinderparkhal, SCHIJNDEL - Hopbel Zaalleiding: Hopbel
Thuis
19-01-2020 13:40
Nr. 336628
Locatie: Zuideinderparkhal, SCHIJNDEL - Hopbel Zaalleiding: Hopbel
Zaalleiding: Liempde
Uit
19-01-2020 15:00
veld 1
Nr. 347199
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
JB2
Drunen JB2
Thuis
19-01-2020 15:50
Nr. 347203
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
Zaalleiding: Push
Thuis
19-01-2020 15:40
Nr. 349290
Locatie: Gemeentelijk Sportcentrum Breda, BREDA - veld 1 Zaalleiding: Push
JC1
Breda JC2
Thuis
19-01-2020 14:50
Nr. 349289
Locatie: Gemeentelijk Sportcentrum Breda, BREDA - veld 1 Zaalleiding: Push
Zaalleiding: Vlijmen
JC2
DVS JC1
Thuis
19-01-2020 17:35
Nr. 341010
Locatie: Heijgrave, Die, VLIJMEN - Vlijmen Zaalleiding: Vlijmen
Thuis
19-01-2020 18:25
Nr. 341012
Locatie: Heijgrave, Die, VLIJMEN - Vlijmen Zaalleiding: Vlijmen
Zaalleiding: Zwart-Wit
Uit
19-01-2020 17:20
Zwart Wit
Nr. 337071
Locatie: Jeugdland, ULVENHOUT - Zwart Wit Zaalleiding: Zwart-Wit
Uit
19-01-2020 16:30
Zwart Wit
Nr. 337075
Locatie: Jeugdland, ULVENHOUT - Zwart Wit Zaalleiding: Zwart-Wit
Zaalleiding: Zwart-Wit
Uit
19-01-2020 13:10
Zwart Wit
Nr. 348312
Locatie: , - Zaalleiding: Zwart-Wit
Thuis
19-01-2020 12:20
Nr. 348309
Locatie: , - Zaalleiding: Zwart-Wit