Zaterdag 20 april
Uit
20-04-2024
12:10
Veld A (Semiveld)
Nr. 1193565
Locatie: Sportpark 'Paterserf', Oosterhout nb
Thuis
20-04-2024
08:45
Veld: WTR1
Nr. 1193677
Scheidsrechters: H1
Berlicum JO16-1
JO16-1
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1283830
Locatie: Sportpark de Brand, Berlicum nb
JO14-1
Berkel Enschot JO14-1
Thuis
20-04-2024
10:35
Veld: WTR1
Nr. 1283319
Scheidsrechters: Willem-Jan Karstens, Wilbert Raap, CS+
Uit
20-04-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1282919
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
Uit
20-04-2024
11:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1283272
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld: WTR1
Nr. 1198340
Scheidsrechters: Dave van Donzel, Richard Joosten, CS+
MO18-2
Basko MO18-2
Thuis
20-04-2024
14:15
Veld: WTR1
Nr. 1194388
Scheidsrechters: D1
Uit
20-04-2024
14:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1195004
Locatie: Sportpark Rooiseheide, Schijndel
Uit
20-04-2024
11:00
Aves-IT (Semiveld)
Nr. 1195285
Locatie: Sportpark 'Eikendijk', Kaatsheuvel
Uit
20-04-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280183
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
Uit
20-04-2024
11:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1290312
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Uit
20-04-2024
15:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1290920
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Thuis
20-04-2024
12:15
Veld: KG4
Nr. 1291260
Scheidsrechters: DO25-1
Uit
20-04-2024
11:30
veld 1 (Zandveld)
Nr. 1291292
Locatie: Sportpark 'De Braaken', Heesch
Eindhoven MO16-4
MO16-7
Uit
20-04-2024
13:20
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1291350
Locatie: Sportpark Eindhoven, Eindhoven
Uit
20-04-2024
10:20
Tulp Keukens Veld - WV1 (Waterveld)
Nr. 1288701
Locatie: Sportpark Ginneken, Breda
Thuis
20-04-2024
10:50
Veld: WTR2
Nr. 1289010
Scheidsrechters: MO18-2 (Hubertine Gerritse, Dominique-Charlotte de Groot)
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld: KG3
Nr. 1289532
Scheidsrechters: MO18-2 (Ymke van Gurp, Vera Hendriks)
Thuis
20-04-2024
14:40
Veld: WTR2
Nr. 1289621
Scheidsrechters: MO18-1 (Maud Reinders, Hannah Aspers)
Thuis
20-04-2024
12:15
Veld: KG3
Nr. 1289870
Scheidsrechters: JO18-2 (Jerre Schnabel, Tobias Zitter)
Bommelerwaard MO14-2
MO14-6
Uit
20-04-2024
10:50
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1290005
Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', Zaltbommel
Uit
20-04-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1287400
Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Let op:
Reserve tenue
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld: WTR2
Nr. 1288001
Scheidsrechters: MO16-3 (Guusje Huygen, Ninte Kerkhof)
Thuis
20-04-2024
13:50
Veld: KG3
Nr. 1288281
Scheidsrechters: JO18-2 (Lucas Hogen Esch, Joep Leenders)
Thuis
20-04-2024
10:35
Veld: KG3
Nr. 1288482
Scheidsrechters: MO16-5 (Storm Veld, Esmee van de Wetering)
Uit
20-04-2024
10:15
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1282572
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Thuis
20-04-2024
11:45
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1282493
Ouders
Uit
20-04-2024
08:45
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1286454
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Thuis
20-04-2024
10:35
Veld: KG4 - Half veld (A+B)
Nr. 1286952
Ouders
Thuis
20-04-2024
10:35
Veld: KG4 - Half veld (C+D)
Nr. 1286920
Ouders
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld: KG4 - Deel A
Nr. 1285400
Ouders
Uit
20-04-2024
08:30
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1285582
Locatie: Gem. sportpark, Boxtel
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 2 (1/2) (AB) (Zandveld)
Nr. 1286134
Locatie: Sportpark Sportlaan, Udenhout
Uit
20-04-2024
09:45
Aves-IT (D) (Semiveld)
Nr. 1286162
Locatie: Sportpark 'Eikendijk', Kaatsheuvel
Bommelerwaard MO9-2-mix
MO9-5
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 2 (A) (Zandveld)
Nr. 1286310
Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', Zaltbommel
Thuis
20-04-2024
10:30
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1333125
Ouders
Thuis
20-04-2024
10:30
Veld: KG5 - Deel C
Nr. 1284899
Ouders
Zondag 21 april
H2
HC Tilburg H2-O
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld: WTR1
Nr. 1182596
Scheidsrechters: H4, Let op: gewijzigde tijd!
H3
Berlicum H2-O
Thuis
21-04-2024
11:15
Veld: WTR2
Nr. 1183560
Scheidsrechters: H4
Thuis
21-04-2024
13:00
Veld: KG4
Nr. 1183853
Scheidsrechters: H2, Let op: gewijzigde tijd!
Uit
21-04-2024
15:15
Altrimex Veld (Semiveld)
Nr. 1284249
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Let op:
Reserve tenue
Dommel H30-2
H30-2
Uit
21-04-2024
14:30
veld 1 (Semiveld)
Nr. 1184922
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, Sint-Michielsgestel
Uit
21-04-2024
13:10
veld 3 (Zandveld)
Nr. 1298486
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
Wijchen D1
D1
Uit
21-04-2024
12:45
Veld1 (Waterveld)
Nr. 1156826
Locatie: Sportpark Oosterweg, Wijchen
D2
Delta Venlo D3
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: WTR1
Nr. 1179821
Scheidsrechters: D4 (Inge Poelmans, Karlijn Overes), Let op: gewijzigde tijd!
Thuis
21-04-2024
13:15
Veld: WTR2
Nr. 1179823
Scheidsrechters: H3 (Floris van der Heijden, Tom Zeegers)
D4
Civicum D2-O
Thuis
21-04-2024
10:45
Veld: KG4
Nr. 1180201
Scheidsrechters: D2, Let op: gewijzigde tijd!
Uit
21-04-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1181302
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Uit
21-04-2024
14:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1181300
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Uit
21-04-2024
14:00
KGZ 5 (Zandveld)
Nr. 1291632
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Uit
21-04-2024
12:15
KGW 1 (Waterveld)
Nr. 1291781
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Thuis
21-04-2024
11:00
Veld: KG3
Nr. 1291870
Scheidsrechters: DO25-4
DO25-4
Boxmeer DO25-1
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: KG3
Nr. 1292321
Scheidsrechters: DO25-3