Donderdag 21 maart
Berlicum DDW1
DDW1
Uit
21-03-2024
20:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1292458
Locatie: Sportpark de Brand, Berlicum nb
Zaterdag 23 maart
Bemmel G1
G1
Uit
23-03-2024
12:25
Veld 3 Sport Village (AB) (Semiveld)
Nr. 1281869
Locatie: Sportpark Ressen, RESSEN
Bemmel G1
G1
Uit
23-03-2024
10:35
Veld 3 Sport Village (AB) (Semiveld)
Nr. 1126395
Locatie: Sportpark Ressen, RESSEN
Thuis
23-03-2024
08:45
Veld: WTR1
Nr. 1193547
Scheidsrechters: Daan Korst, Richard Joosten, CS+
Berkel Enschot JO18-2
JO18-2
Uit
23-03-2024
11:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1193661
Locatie: Sportpark Gen. Eisenhowerweg, Berkel-Enschot
Uit
23-03-2024
14:15
KGW 3 (Waterveld)
Nr. 1283819
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Thuis
23-03-2024
16:05
Veld: WTR1
Nr. 1284087
Scheidsrechters: H4
JO14-1
Breda JO14-1
Thuis
23-03-2024
14:15
Veld: WTR1
Nr. 1283309
Scheidsrechters: Richard Joosten, Willem-Jan Karstens, CS+
JO12-1
Delta Venlo JO12-1
Thuis
23-03-2024
10:35
Veld: WTR1
Nr. 1282911
Scheidsrechters: JO18-1 (Hidde van Schaik, lars van Ginneken)
Uit
23-03-2024
16:00
Veld 1 Navara (Waterveld)
Nr. 1202248
Locatie: Beerschoten-Willinksburg, Driebergen-rijsenburg
MO18-2
Bommelerwaard MO18-1
Thuis
23-03-2024
14:40
Veld: WTR2
Nr. 1194372
Scheidsrechters: H1
Thuis
23-03-2024
10:35
Veld: KG3
Nr. 1194990
Scheidsrechters: D1
Uit
23-03-2024
15:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1195270
Locatie: Sportpark 'Hoge Heide', Vlijmen
Let op:
Reserve tenue
MO16-1
Overbetuwe MO16-1
Thuis
23-03-2024
12:30
Veld: WTR1
Nr. 1280175
Scheidsrechters: Kyra Leemhuis, Gerard Ekelmans, CS+
Civicum MO16-1
MO16-2
Uit
23-03-2024
11:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1290301
Locatie: Sportpark 'De Groenendijkse Kampen', Cuijk
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld: WTR2
Nr. 1290972
Scheidsrechters: D8 (Rosa Klaazen, Nicole Rijk)
Uit
23-03-2024
16:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1290913
Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Let op:
Reserve tenue
Uit
23-03-2024
16:30
KGZ 4 (Zandveld)
Nr. 1291252
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Berlicum MO16-3
MO16-6
Uit
23-03-2024
12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1291281
Locatie: Sportpark de Brand, Berlicum nb
Uit
23-03-2024
10:35
Lumosa Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1291343
Locatie: Sportpark De Gentiaan, Son
MO14-1
HC Tilburg MO14-2
Thuis
23-03-2024
10:50
Veld: WTR2
Nr. 1288693
Scheidsrechters: Marius Kramer, Dave van Donzel, CS+
Uit
23-03-2024
10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1289002
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Thuis
23-03-2024
12:15
Veld: KG4
Nr. 1289522
Scheidsrechters: MO18-2 (Karlijne Stout, Nynthe Strik)
MO14-4
Boekel MO14-1-mix
Thuis
23-03-2024
13:50
Veld: KG3
Nr. 1289611
Scheidsrechters: MO18-3 (Liz Lange, Pien van Peer)
Uit
23-03-2024
10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1289862
Locatie: Sportpark Steen en Stokstraat, Heeswijk-dinther
MO14-6
Bommelerwaard MO14-2
Thuis
23-03-2024
13:50
Veld: KG4
Nr. 1289998
Scheidsrechters: MO18-3 (Nina Princen, Fleur Verbon)
Uit
23-03-2024
10:00
KGW 1 (Waterveld)
Nr. 1287393
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Uit
23-03-2024
09:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1288023
Locatie: Sportpark Uden, Uden
MO12-3
Bommelerwaard MO12-1
Thuis
23-03-2024
12:45
Veld: WTR2
Nr. 1287991
Scheidsrechters: MO18-2 (Romee Pluis, Guusje Raap)
Thuis
23-03-2024
12:15
Veld: KG3
Nr. 1288271
Scheidsrechters: MO16-3 (Phileine van Duijn, Dana Huitema)
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld: KG3
Nr. 1288472
Scheidsrechters: MO16-1 (Suus Rassaerts, Lotte Sloot)
Uit
23-03-2024
08:30
KGZ 6 (CD) (Zandveld)
Nr. 1282567
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Thuis
23-03-2024
10:30
Veld: KG5 - Deel C
Nr. 1282486
Ouders
Thuis
23-03-2024
09:30
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1282086
Ouders
Thuis
23-03-2024
10:35
Veld: KG4 - Half veld (A+B)
Nr. 1286449
Ouders
Thuis
23-03-2024
10:35
Veld: KG4 - Half veld (C+D)
Nr. 1286942
Ouders
Uit
23-03-2024
10:15
Veld (1/2) (Zandveld)
Nr. 1286912
Locatie: Sportpark Hogenbergseweg, Liempde
Uit
23-03-2024
09:40
Veld 4 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1285392
Locatie: Gem. sportpark, Boxtel
Uit
23-03-2024
08:30
KGW 3 (B) (Waterveld)
Nr. 1285571
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Bommelerwaard MO9-1
MO9-4
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1286151
Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', Zaltbommel
Uit
23-03-2024
12:00
Veld 5 (1/4) (A) (Waterveld)
Nr. 1286303
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 1 (C) (Waterveld)
Nr. 1333120
Locatie: Sportpark 'Hoge Heide', Vlijmen
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
10:30
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1284889
Ouders
Thuis
23-03-2024
09:30
Veld: KG5 - Deel C
Nr. 1285232
Ouders
Zondag 24 maart
Uit
24-03-2024
14:45
Van Stratum Elektrotechniek Veld (Waterveld)
Nr. 1154823
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Let op:
Reserve tenue
Uit
24-03-2024
10:30
KGW 1 (Waterveld)
Nr. 1182579
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Best H4-O
H3
Uit
24-03-2024
10:45
Roots Hockey veld (Semiveld)
Nr. 1183544
Locatie: Sportpark Leemkuilen, Best
Uit
24-03-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1186012
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Thuis
24-03-2024
14:45
Veld: WTR1
Nr. 1284241
Scheidsrechters: H30-1
Thuis
24-03-2024
10:30
Veld: WTR1
Nr. 1184538
Scheidsrechters: HO25-1
H30-2
Bommelerwaard H30-1
Thuis
24-03-2024
13:15
Veld: WTR2
Nr. 1184910
Scheidsrechters: H30-1
Uit
24-03-2024
12:45
A-veld (Zandveld)
Nr. 1298479
Locatie: Sportpark 'De Kluis', Malden
Uit
24-03-2024
12:45
Veld 2 Thoonen (Waterveld)
Nr. 1156803
Locatie: Sportpark Staddijk, Nijmegen
Thuis
24-03-2024
12:45
Veld: WTR1
Nr. 1179806
Scheidsrechters: Wil Nuij, Richard Joosten, CS+
Best D2-O
D3
Uit
24-03-2024
14:45
Roots Hockey veld (Semiveld)
Nr. 1179804
Locatie: Sportpark Leemkuilen, Best
Uit
24-03-2024
12:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1180186
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Uit
24-03-2024
15:45
KGW 1 (Waterveld)
Nr. 1181288
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
D6
Best D4
Thuis
24-03-2024
14:25
Veld: KG3
Nr. 1181284
Scheidsrechters: D7
Thuis
24-03-2024
11:15
Veld: WTR2
Nr. 1181726
Scheidsrechters: D6 (Kim Weijts, Jip van Lith)
Best DO25-2
DO25-1
Uit
24-03-2024
11:00
Sens Interieurs veld (Semiveld)
Nr. 1291621
Locatie: Sportpark Leemkuilen, Best
DO25-2
Drunen DO25-1
Thuis
24-03-2024
11:00
Veld: KG3
Nr. 1291773
Scheidsrechters: D6 (Simone Ruijs, Sofie van de Wijdeven)
Uit
24-03-2024
10:00
Altrimex Veld (Semiveld)
Nr. 1291862
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Let op:
Reserve tenue
Thuis
24-03-2024
15:05
Veld: WTR2
Nr. 1292311
Scheidsrechters: DO25-2