Zaterdag 1 juni
G1
Doetinchem G1
Thuis
01-06-2024
13:00
Veld: KG5
Nr. 1126402
Scheidsrechters: Steven Pleging, Marieke van Oort
Clinic
Thuis
01-06-2024
13:45
Veld: KG4
Nr.
Clinic G-hockey tot 17.00 uur
Thuis
01-06-2024
10:35
Veld: WTR1
Nr. 1283836
Scheidsrechters: Marc Wittenberg, Richard Joosten, CS+
Uit
01-06-2024
12:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1284097
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Breda JO14-1
JO14-1
Uit
01-06-2024
10:35
Janus Vaten (Waterveld)
Nr. 1283326
Locatie: Sportpark Burg. de Manlaan, Breda
Delta Venlo JO12-1
JO12-1
Uit
01-06-2024
11:00
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1282925
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Thuis
01-06-2024
14:15
Veld: WTR1
Nr. 1198351
Scheidsrechters: Thijmen van den Heuvel, Marc Wittenberg, CS+
Thuis
01-06-2024
12:30
Veld: WTR1
Nr. 1280193
Scheidsrechters: Maarten Schaffels, Willem-Jan Karstens, CS+ io
MO16-2
Civicum MO16-1
Thuis
01-06-2024
10:50
Veld: WTR2
Nr. 1290318
Scheidsrechters: Gerard Ekelmans, Marius Kramer, CS+
Uit
01-06-2024
10:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1290986
Locatie: Kranenhof, De, Escharen
Thuis
01-06-2024
09:00
Veld: KG3
Nr. 1290927
Scheidsrechters: DO25-2
Thuis
01-06-2024
12:15
Veld: KG3
Nr. 1291266
Scheidsrechters: HO25-1
MO16-6
Berlicum MO16-3
Thuis
01-06-2024
12:15
Veld: KG4
Nr. 1291298
Scheidsrechters: D6 (Ingrid van Mierlo, Josje Leidelmeyer)
Thuis
01-06-2024
14:40
Veld: WTR2
Nr. 1291357
Scheidsrechters: D7
HC Tilburg MO14-2
MO14-1
Uit
01-06-2024
12:00
KG 4 (Waterveld)
Nr. 1288707
Locatie: Sportpark Bredaseweg, Tilburg
Thuis
01-06-2024
09:00
Veld: WTR2
Nr. 1289016
Scheidsrechters: MO18-1 (Loulou Broess, Len Brouwer)
Uit
01-06-2024
14:15
KGZ 6 (Zandveld)
Nr. 1289536
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Boekel MO14-1-mix
MO14-4
Uit
01-06-2024
11:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1289628
Locatie: Sportpark 'De Donk', Boekel
Thuis
01-06-2024
10:35
Veld: KG3
Nr. 1289876
Scheidsrechters: MO18-1 (Phlox Duterloo, Isis Ceelen)
Thuis
01-06-2024
13:50
Veld: KG3
Nr. 1290009
Scheidsrechters: DO25-4
Thuis
01-06-2024
08:45
Veld: WTR1
Nr. 1287407
Scheidsrechters: Wilbert Raap, Pien Raap, CS+ io
Thuis
01-06-2024
12:45
Veld: WTR2
Nr. 1288037
Scheidsrechters: MO16-2 (Myrthe Verstappen, Veerle Boeijen)
Bommelerwaard MO12-1
MO12-3
Uit
01-06-2024
09:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1288008
Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', Zaltbommel
Uit
01-06-2024
11:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1288288
Locatie: Sportpark Uden, Uden
Uit
01-06-2024
11:55
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1288486
Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Let op:
Reserve tenue
Thuis
01-06-2024
10:35
Veld: KG4 - Half veld (A+B)
Nr. 1282576
Ouders
Uit
01-06-2024
10:45
Veld 3 (D) (Zandveld)
Nr. 1282496
Locatie: Sportpark Rooiseheide, Schijndel
Uit
01-06-2024
Nr. 1282096
Locatie: Sportpark Ginneken, Breda
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1286458
Locatie: Gem. sportpark, Boxtel
Uit
01-06-2024
08:30
KGZ 7 (AB) (Zandveld)
Nr. 1286956
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Thuis
01-06-2024
10:35
Veld: KG4 - Half veld (C+D)
Nr. 1286926
Ouders
Thuis
01-06-2024
10:55
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1285588
Ouders
MO9-4
Bommelerwaard MO9-1
Thuis
01-06-2024
10:55
Veld: KG5 - Deel C
Nr. 1286168
Ouders
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld: KG5 - Deel C
Nr. 1286317
Ouders
MO8-1
Berlicum MO8-1
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1333129
Ouders
Uit
01-06-2024
10:00
Veld 4 (A) (Semiveld)
Nr. 1284906
Locatie: Sportpark Uden, Uden
Uit
01-06-2024
11:00
Veld 4 (A) (Semiveld)
Nr. 1285246
Locatie: Sportpark Uden, Uden
Zondag 2 juni
Thuis
02-06-2024
10:30
Veld: WTR1
Nr. 1182609
Scheidsrechters: Wilbert Raap, Wil Nuij, CS+
H3
Oranje-Rood H9
Thuis
02-06-2024
14:25
Veld: KG3
Nr. 1183570
Scheidsrechters: H45-1
Uit
02-06-2024
10:45
Rabobank Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 1284255
Locatie: Sportpark Uden, Uden
Uit
02-06-2024
13:00
B (Waterveld)
Nr. 1184561
Locatie: Sportpark Lissevoort, Nuenen
Uit
02-06-2024
10:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1184928
Locatie: Sportpark Uden, Uden
Thuis
02-06-2024
11:15
Veld: WTR2
Nr. 1298493
Scheidsrechters: H3 (Bas van Holten)
Uit
02-06-2024
12:45
C-veld (Waterveld)
Nr. 1156848
Locatie: Sportpark 'De Kluis', Malden
D3
Eindhoven D2-O
Thuis
02-06-2024
11:00
Veld: KG3
Nr. 1179836
Scheidsrechters: D4 (Jara van der Steen)
Thuis
02-06-2024
09:00
Veld: WTR2
Nr. 1180212
Scheidsrechters: D3, Let op: gewijzigde tijd!
Uit
02-06-2024
14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1181311
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Uit
02-06-2024
10:45
veld 1 (Zandveld)
Nr. 1181310
Locatie: Sportpark 'De Braaken', Heesch
Oss D8
D7
Uit
02-06-2024
12:45
veld 3 (Zandveld)
Nr. 1181749
Locatie: Gemeentelijk sportpark, Oss
D8
Oss D7
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: KG3
Nr. 1181749
Scheidsrechters: D3
DO25-1
Best DO25-2
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: WTR1
Nr. 1291638
Scheidsrechters: DO25-3
Drunen DO25-1
DO25-2
Uit
02-06-2024
12:45
Sensor Partnersveld (Zandveld)
Nr. 1291787
Locatie: Rekreatiepark, Drunen
Thuis
02-06-2024
14:45
Veld: WTR1
Nr. 1291876
Scheidsrechters: DO25-1
Uit
02-06-2024
12:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1292328
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel