Dames 1

Overgangsklasse Dames senioren Poule A

12e in poule Overgangsklasse Dames senioren Poule A
6e in poule Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 1 Poule Zuid-Oost
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

D1
Thuis
19-06-2019 19:00
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 21.00 uur
D1
Thuis
02-07-2019 19:00
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 21.00 uur
D1
Thuis
15-08-2019 19:00
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 21.00 uur
D1
Thuis
20-08-2019 17:30
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 18.30 uur
D1
Thuis
20-08-2019 20:00
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 21.30 uur
D1
Thuis
22-08-2019 19:00
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 21.00 uur
D1
Oranje-Rood D2
Thuis
25-08-2019 12:00
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd tot 14.30 uur
D1
Thuis
27-08-2019 17:30
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 18.30 uur
D1
Thuis
27-08-2019 20:00
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 21.30 uur
D1
Thuis
29-08-2019 19:00
Veld: WTR1
Nr.
Training tot 21.00 uur
Thuis
01-09-2019 12:00
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd tot 14.30 uur
D1
Thuis
16-02-2020 12:00
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd (tegenstander en tijd nog onder voorbehoud)
D1
Thuis
03-03-2020 12:00
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd (tegenstander en tijd nog onder voorbehoud)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS D12217417328055
2.Union D12217416117055
3.Zwolle D12212465640040
4.Cartouche D12212374430039
5.Leiden D12210573729035
6.QZ D12293103438030
7.Helmond D12266103950024
8.Amstelveen D12271143248022
9.Fletiomare D12257103950022
10.Alliance D12262143049020
11.Alphen D12244142655016
12.Oss D12235143067014
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP D111004203
2.Eindhoven D111002103
3.Union D111001003
4.Helmond D110011200
5.QZ D110010100
6.Oss D110012400

Spelers (1)

Team resultaten

AllAlpAmsCarFleHBSHelLeiOssQZDUniZwo
Alliance D11 - 22 - 00 - 33 - 22 - 31 - 21 - 02 - 00 - 10 - 34 - 5
Alphen D11 - 31 - 00 - 12 - 22 - 52 - 21 - 33 - 11 - 20 - 43 - 1
Amstelveen D13 - 12 - 11 - 04 - 11 - 41 - 11 - 06 - 22 - 40 - 11 - 4
Cartouche D11 - 11 - 04 - 04 - 22 - 42 - 22 - 06 - 12 - 11 - 51 - 2
Fletiomare D14 - 24 - 05 - 21 - 01 - 31 - 11 - 00 - 21 - 21 - 32 - 2
HBS D14 - 16 - 23 - 11 - 04 - 13 - 14 - 26 - 01 - 11 - 35 - 0
Helmond D12 - 23 - 02 - 11 - 44 - 40 - 60 - 15 - 34 - 30 - 20 - 3
Leiden D13 - 22 - 23 - 12 - 11 - 01 - 21 - 05 - 03 - 20 - 03 - 3
Oss D13 - 01 - 12 - 33 - 42 - 21 - 12 - 11 - 12 - 22 - 41 - 2
QZ D14 - 12 - 12 - 00 - 11 - 12 - 30 - 31 - 32 - 11 - 21 - 0
Union D13 - 05 - 02 - 01 - 23 - 32 - 23 - 11 - 17 - 02 - 03 - 1
Zwolle D10 - 14 - 13 - 22 - 25 - 02 - 25 - 43 - 24 - 04 - 01 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 1 Poule Zuid-Oost".