Dames 1

Overgangsklasse Dames senioren Poule A

12e in poule Overgangsklasse Dames senioren Poule A
6e in poule Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 1 Poule Zuid-Oost
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
2
Amstelveen D1
1
Alphen D1
2
Union D1
2
HBS D1
1
Alliance D1
2
Helmond D1
3
Zwolle D1
2
Leiden D1
3
Oss D1
4
Cartouche D1
1
QZ D1
1
Fletiomare D1

Wedstrijdschema

Uit
28-04-2019 12:45
Veld: WTR
Nr. 8815
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 1
D1
Alliance D1
Thuis
05-05-2019 12:45
Veld: WTR1
Nr. 8833
Zwolle D1
D1
Uit
12-05-2019 12:45
Veld: WTR
Nr. 8847
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, ZWOLLE - ABN AMRO(veld 1)
Uit
19-05-2019 12:45
Veld: WTR
Nr. 8881
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND - veld 1
Thuis
26-05-2019 12:45
Veld: WTR1
Nr. 8884

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Union D11714214512044
2.HBS D11712415524040
3.Cartouche D11710344022033
4.Zwolle D1178453929028
5.Leiden D1177462424025
6.QZ D1177282831023
7.Alliance D1176292534020
8.Helmond D1174582635017
9.Amstelveen D11751112336016
10.Fletiomare D1174492739016
11.Alphen D11743102239015
12.Oss D11724112251010
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP D111004203
2.Eindhoven D111002103
3.Union D111001003
4.Helmond D110011200
5.QZ D110010100
6.Oss D110012400

Spelers (1)

Fluit dienst

Zaterdag 18 mei
09:00
MA4Rosmalen MA3
Scheidsrechters: D1 (Femke van Iersel, Jessie Kuijpers)
Veld: KG3
Zaterdag 1 juni
12:15
MB3Uden MB2
Scheidsrechters: D1 (Emilie Poierrie, Floor Poierrie)
Veld: WTR2
12:30
MA8Den Bosch MA7
Scheidsrechters: D1 (Isis Cornelissen, Milou van Reijen)
Veld: KG4
13:45
MB4Geldrop MB2
Scheidsrechters: D1 (Marike Melief, Britt Libau)
Veld: KG3
17:15
MA4Den Bosch MA3
Scheidsrechters: D1 (Milou Balsters, Karen Festen)
Veld: WTR2
Zaterdag 15 juni
09:00
MA3Geel Zwart MA4
Scheidsrechters: D1 (Lynn van Rodijnen, Anouk van Roosmalen)
Veld: KG3
15:45
MA7Uden MA3
Scheidsrechters: D1 (Iza Tulkens, Britt Vossenberg)
Veld: KG4

Team resultaten

AllAlpAmsCarFleHBSHelLeiOssQZDUniZwo
Alliance D11 - 22 - 00 - 33 - 22 - 31 - 21 - 02 - 0
Alphen D11 - 31 - 00 - 12 - 52 - 21 - 33 - 11 - 23 - 1
Amstelveen D12 - 14 - 11 - 41 - 11 - 06 - 22 - 40 - 11 - 4
Cartouche D11 - 14 - 04 - 22 - 42 - 22 - 06 - 11 - 2
Fletiomare D14 - 24 - 01 - 01 - 00 - 21 - 21 - 32 - 2
HBS D14 - 13 - 14 - 13 - 14 - 26 - 01 - 11 - 35 - 0
Helmond D12 - 22 - 11 - 44 - 40 - 14 - 30 - 20 - 3
Leiden D13 - 22 - 22 - 11 - 01 - 03 - 20 - 03 - 3
Oss D11 - 12 - 33 - 42 - 21 - 12 - 11 - 12 - 41 - 2
QZ D14 - 12 - 12 - 00 - 11 - 12 - 30 - 32 - 11 - 2
Union D13 - 05 - 02 - 01 - 22 - 23 - 17 - 02 - 03 - 1
Zwolle D10 - 14 - 12 - 25 - 02 - 23 - 24 - 01 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 1 Poule Zuid-Oost".