Dames 6

11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
0
Geldrop D4
11
Uden D3

Wedstrijdschema

Uit
05-04-2020 12:45
Rabobank Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 258702
AFGELAST,
D6
Oranje-Rood
Thuis
19-04-2020 10:00
Veld: WTR2
Nr. 258705
AFGELAST, , Scheidsrechters: DJ3
Eersel D2
D6
Uit
03-05-2020 12:45
BBB veld (Zandveld)
Nr. 258712
Thuis
10-05-2020 13:40
Veld: WTR2
Nr. 258719
Uit
17-05-2020 15:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 258726
Thuis
24-05-2020 13:30
Veld: KG3
Nr. 258730
Blerick D2
D6
Uit
07-06-2020 13:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 258733
D6
Eindhoven D6
Thuis
14-06-2020 11:50
Veld: KG3
Nr. 258742

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Civicum D2 (O)1111007511033
2.Uden D31210117212031
3.Blerick D2 (O)118214212026
4.Eindhoven D6118035720024
5.Son D2 (O)115062424015
6.Peel en Maas D1115062636015
7.Tegelen D3115061940015
8.Boxmeer D3114162135013
9.Eersel D211227145108
10.Oranje-Rood D911218102507
11.Oss D611218166007
12.Geldrop D4120210106002

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Fluit dienst

Zondag 19 april
11:50
DJ1MEP
AFGELAST, , Scheidsrechters: D6
Veld: KG4
13:40
DJ3Berlicum
AFGELAST, , Scheidsrechters: D6
Veld: WTR2

Team resultaten

EerseOranjBoxmeSon DGeldrPeel Oss DUden TegelEindhBleriCivic
Eersel D22 - 31 - 121 - 11
Oranje-Rood D93 - 12 - 1
Boxmeer D34 - 25 - 21 - 12 - 12 - 00 - 3
Son D2 (O)2 - 05 - 06 - 10 - 7
Geldrop D41 - 13 - 40 - 111 - 41 - 70 - 8
Peel en Maas D12 - 05 - 26 - 16 - 02 - 41 - 2
Oss D60 - 10
Uden D33 - 24 - 07 - 05 - 3
Tegelen D32 - 02 - 10 - 50 - 40 - 9
Eindhoven D62 - 010 - 11 - 4
Blerick D2 (O)3 - 22 - 08 - 13 - 5
Civicum D2 (O)10 - 15 - 04 - 34 - 2