Dames 6

10e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
0
Geldrop D4
3
Delta Venlo D5
3
Civicum D2-O
4
Uden D3
3
Son D2-O
0
Eindhoven D6
3
Oss D6
3
Boxmeer D3
Zondag 13 september
9
Delta Venlo D5
0
Oss D6
1
Boxmeer D3
4
Peel en Maas D1
10
Uden D3
0
Geldrop D4
9
Son D2-O
2
Eersel D2
0
Oranje-Rood D13
1
Civicum D2-O
Zondag 6 september
0
Geldrop D4
7
Oranje-Rood D13
6
Civicum D2-O
0
Son D2-O
1
Oss D6
11
Uden D3
0
Peel en Maas D1
8
Delta Venlo D5
0
Eersel D2
9
Eindhoven D6

Wedstrijdschema

Oranje-Rood D14
D6
Uit
27-09-2020 11:45
veld 8 (Zandveld)
Nr. 473330
Thuis
04-10-2020 13:20
Veld: KG3
Nr. 473338
Scheidsrechters: D2 (Julia Marcellis, Yvi Pullens)
Eindhoven D6
D6
Uit
11-10-2020 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 473341
Uit
25-10-2020
Nr. 473347
Let op: Reserve tenue
D6
Civicum D2
Thuis
01-11-2020
Nr. 473355
Eersel D2
D6
Uit
08-11-2020 12:30
BBB veld (Zandveld)
Nr. 473360
Thuis
15-11-2020
Nr. 473366
Oranje-Rood D13
D6
Uit
22-11-2020 15:45
veld 2 (Waterveld)
Nr. 473373
Uit
07-03-2021
Nr. 492393
D6
Delta Venlo D5
Thuis
14-03-2021
Nr. 495887
Boxmeer D3
D6
Uit
21-03-2021
Nr. 495889
D6
Oranje-Rood D14
Thuis
28-03-2021
Nr. 495899
Uit
11-04-2021
Nr. 495907
D6
Eindhoven D6
Thuis
18-04-2021
Nr. 495912
Thuis
25-04-2021
Nr. 495918
Civicum D2
D6
Uit
16-05-2021
Nr. 495919
D6
Eersel D2
Thuis
30-05-2021
Nr. 495929
Uit
06-06-2021
Nr. 495934
D6
Oranje-Rood D13
Thuis
13-06-2021
Nr. 495940

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden D3330025409
2.Delta Venlo D5330020009
3.Oranje-Rood D13320114106
4.Eindhoven D6320114406
5.Civicum D2-O320110406
6.Son D2-O320112806
7.Peel en Maas D1320181206
8.Boxmeer D330215802
9.Oranje-Rood D14301251001
10.Oss D6301242301
11.Geldrop D4300302000
12.Eersel D2300322500

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
veld 4 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 september
11:45
MA4Delta Venlo MA5
Scheidsrechters: D6
Veld: KG3

Team resultaten

DeltaOranjOranjEerseBoxmeSon DGeldrPeel Oss DUden EindhCivic
Delta Venlo D59 - 0
Oranje-Rood D14
Oranje-Rood D130 - 1
Eersel D20 - 9
Boxmeer D31 - 4
Son D2-O9 - 23 - 0
Geldrop D40 - 30 - 7
Peel en Maas D10 - 8
Oss D63 - 31 - 11
Uden D310 - 0
Eindhoven D6
Civicum D2-O6 - 03 - 4