Dames 6

10e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
8
Blerick D2 (O)
1
Peel en Maas D1
2
Boxmeer D3
1
Oss D6
2
Oranje-Rood D9
1
Geldrop D4
4
Civicum D2 (O)
3
Uden D3
Zondag 8 september
0
Geldrop D4
8
Civicum D2 (O)
0
Tegelen D3
4
Blerick D2 (O)
0
Son D2 (O)
7
Eindhoven D6
2
Peel en Maas D1
0
Oranje-Rood D9

Wedstrijdschema

D6
Civicum (O)
Thuis
22-09-2019 11:20
Veld: WTR2
Nr. 258628
Scheidsrechters: DJ2 (Meike van Roosmalen, Anna Sliwinski)
Uit
29-09-2019 13:00
Altrimex veld (Zandveld)
Nr. 258634
Let op: Reserve tenue
Thuis
06-10-2019 11:45
Veld: KG3
Nr. 258639
Oranje-Rood D9
D6
Uit
13-10-2019 14:30
veld 3 (Waterveld)
Nr. 258648
Uit
27-10-2019 12:45
veld 1 (Semiveld)
Nr. 258652
Thuis
03-11-2019 09:30
Veld: WTR2
Nr. 258660
Uit
10-11-2019 11:15
Doesborgh veld (Semiveld)
Nr. 258664
D6
Blerick (O)
Thuis
17-11-2019 10:00
Veld: KG4
Nr. 258671
Eindhoven D6
D6
Uit
24-11-2019 14:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 258677
D6
Boxmeer D3
Thuis
15-03-2020
Nr. 258680
Civicum (O)
D6
Uit
22-03-2020
Nr. 258686
Thuis
29-03-2020
Nr. 258694
Uit
05-04-2020
Nr. 258702
D6
Oranje-Rood D9
Thuis
19-04-2020
Nr. 258705
Eersel D2
D6
Uit
03-05-2020
Nr. 258712
Thuis
10-05-2020
Nr. 258719
Uit
17-05-2020
Nr. 258726
Thuis
24-05-2020
Nr. 258730
Blerick (O)
D6
Uit
07-06-2020
Nr. 258733
D6
Eindhoven D6
Thuis
14-06-2020
Nr. 258742

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blerick D2 (O)220012106
2.Civicum D2 (O)220012306
3.Eindhoven D611007003
4.Uden D321018503
5.Oranje-Rood D921012303
6.Son D2 (O)21015703
7.Eersel D221014703
8.Boxmeer D321013603
9.Peel en Maas D121013803
10.Oss D620023600
11.Tegelen D310010400
12.Geldrop D4200211000

Begeleiders (1)

Spelers (1)

Team resultaten

EerseOranjBoxmeSon DGeldrPeel Oss DUden TegelEindhBleriCivic
Eersel D2
Oranje-Rood D92 - 1
Boxmeer D32 - 1
Son D2 (O)0 - 7
Geldrop D40 - 8
Peel en Maas D12 - 0
Oss D6
Uden D3
Tegelen D30 - 4
Eindhoven D6
Blerick D2 (O)8 - 1
Civicum D2 (O)4 - 3