Dames 6

11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

D6
Boxmeer D3
Thuis
15-03-2020
Nr. 258680
Civicum D2
D6
Uit
22-03-2020 10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 258686
Thuis
29-03-2020
Nr. 258694
Uit
05-04-2020
Nr. 258702
D6
Oranje-Rood D9
Thuis
19-04-2020
Nr. 258705
Eersel D2
D6
Uit
03-05-2020 12:45
BBB veld (Zandveld)
Nr. 258712
Thuis
10-05-2020
Nr. 258719
Uit
17-05-2020
Nr. 258726
Thuis
24-05-2020
Nr. 258730
Blerick D2
D6
Uit
07-06-2020
Nr. 258733
D6
Eindhoven D6
Thuis
14-06-2020
Nr. 258742

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Civicum D2 (O)1111007511033
2.Uden D3119116112028
3.Blerick D2 (O)118214212026
4.Eindhoven D6118035720024
5.Son D2 (O)115062424015
6.Peel en Maas D1115062636015
7.Tegelen D3115061940015
8.Boxmeer D3114162135013
9.Eersel D211227145108
10.Oranje-Rood D911218102507
11.Oss D611218166007
12.Geldrop D411029104902

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

EerseOranjBoxmeSon DGeldrPeel Oss DUden TegelEindhBleriCivic
Eersel D22 - 31 - 121 - 11
Oranje-Rood D93 - 12 - 1
Boxmeer D34 - 25 - 21 - 12 - 12 - 00 - 3
Son D2 (O)2 - 05 - 06 - 10 - 7
Geldrop D41 - 13 - 41 - 41 - 70 - 8
Peel en Maas D12 - 05 - 26 - 16 - 02 - 41 - 2
Oss D60 - 10
Uden D33 - 24 - 07 - 05 - 3
Tegelen D32 - 02 - 10 - 50 - 40 - 9
Eindhoven D62 - 010 - 11 - 4
Blerick D2 (O)3 - 22 - 08 - 13 - 5
Civicum D2 (O)10 - 15 - 04 - 34 - 2