Dames 6

11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
10
Eindhoven D6
1
Geldrop D4
1
Eersel D2
11
Civicum D2 (O)
5
Boxmeer D3
2
Oranje-Rood D9
6
Peel en Maas D1
0
Oss D6
2
Tegelen D3
1
Son D2 (O)
Zondag 3 november
7
Uden D3
0
Peel en Maas D1
3
Oranje-Rood D9
1
Son D2 (O)
1
Geldrop D4
7
Blerick D2 (O)
4
Civicum D2 (O)
2
Eindhoven D6
4
Boxmeer D3
2
Eersel D2
Zondag 27 oktober
0
Tegelen D3
5
Uden D3
6
Son D2 (O)
1
Oss D6
3
Blerick D2 (O)
5
Civicum D2 (O)
6
Peel en Maas D1
1
Geldrop D4

Wedstrijdschema

D6
Blerick (O)
Thuis
17-11-2019 10:00
Veld: KG4
Nr. 258671
Scheidsrechters: D2 (O) (Lisanne Louwers, Maxime van Oort)
Eindhoven D6
D6
Uit
24-11-2019 10:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 258677
D6
Boxmeer D3
Thuis
15-03-2020
Nr. 258680
Civicum (O)
D6
Uit
22-03-2020
Nr. 258686
Thuis
29-03-2020
Nr. 258694
Uit
05-04-2020
Nr. 258702
D6
Oranje-Rood D9
Thuis
19-04-2020
Nr. 258705
Eersel D2
D6
Uit
03-05-2020 12:45
BBB veld (Zandveld)
Nr. 258712
Thuis
10-05-2020
Nr. 258719
Uit
17-05-2020
Nr. 258726
Thuis
24-05-2020
Nr. 258730
Blerick (O)
D6
Uit
07-06-2020
Nr. 258733
D6
Eindhoven D6
Thuis
14-06-2020
Nr. 258742

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Civicum D2 (O)99006410027
2.Uden D39711448022
3.Eindhoven D697024814021
4.Blerick D2 (O)96213412020
5.Peel en Maas D195042427015
6.Son D2 (O)94051922012
7.Boxmeer D394051924012
8.Tegelen D39306133809
9.Oranje-Rood D99216102207
10.Eersel D29216123807
11.Oss D69216154807
12.Geldrop D4900984700

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

EerseOranjBoxmeSon DGeldrPeel Oss DUden TegelEindhBleriCivic
Eersel D22 - 31 - 11
Oranje-Rood D93 - 12 - 1
Boxmeer D34 - 25 - 22 - 12 - 00 - 3
Son D2 (O)2 - 06 - 10 - 7
Geldrop D43 - 41 - 41 - 70 - 8
Peel en Maas D12 - 05 - 26 - 16 - 01 - 2
Oss D60 - 10
Uden D33 - 24 - 07 - 0
Tegelen D32 - 10 - 50 - 40 - 9
Eindhoven D62 - 010 - 11 - 4
Blerick D2 (O)3 - 28 - 13 - 5
Civicum D2 (O)5 - 04 - 34 - 2