Heren 2

8e in poule Heren senioren reserve Res. hoofdklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Tilburg H2 (O)
2
Were Di H2 (O)
0
Berkel-Enschot H2 (O)
9
Den Bosch H2 (O)
6
Breda H2 (O)
0
Tilburg H3
3
Push H2 (O)
1
Berkel-Enschot H3
4
Oss H2 (O)
2
MEP H2
Zondag 8 september
3
MEP H2
4
Push H2 (O)
1
Oranje-Rood H2 (O)
1
Breda H2 (O)
6
Were Di H2 (O)
3
Oss H2 (O)
0
Tilburg H3
2
Tilburg H2 (O)
4
Berkel-Enschot H3
0
Berkel-Enschot H2 (O)

Wedstrijdschema

Berkel Enschot H3
Oss H2 (O)
Uit
22-09-2019 10:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 265842
Oss H2 (O)
Push (O)
Thuis
29-09-2019 10:00
Veld: WTR1
Nr. 265851
Oss H2 (O)
Berkel Enschot (O)
Thuis
06-10-2019 11:20
Veld: WTR2
Nr. 265855
HC Tilburg (O)
Oss H2 (O)
Uit
13-10-2019
Nr. 265863
Oss H2 (O)
Breda (O)
Thuis
27-10-2019 10:00
Veld: WTR1
Nr. 265866
Zwart-Wit (O)
Oss H2 (O)
Uit
03-11-2019
Nr. 265875
Oss H2 (O)
Den Bosch (O)
Thuis
10-11-2019 10:00
Veld: WTR1
Nr. 265879
Oranje-Rood (O)
Oss H2 (O)
Uit
17-11-2019 10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 265885
Oss H2 (O)
HC Tilburg H3
Thuis
24-11-2019 10:00
Veld: WTR1
Nr. 265892
MEP H2
Oss H2 (O)
Uit
15-03-2020
Nr. 265897
Oss H2 (O)
Berkel Enschot H3
Thuis
22-03-2020
Nr. 265903
Push (O)
Oss H2 (O)
Uit
29-03-2020
Nr. 265909
Berkel Enschot (O)
Oss H2 (O)
Uit
05-04-2020
Nr. 265912
Oss H2 (O)
HC Tilburg (O)
Thuis
19-04-2020
Nr. 265919
Oss H2 (O)
Were Di (O)
Thuis
03-05-2020
Nr. 273308
Breda (O)
Oss H2 (O)
Uit
10-05-2020
Nr. 265924
Oss H2 (O)
Zwart-Wit (O)
Thuis
17-05-2020
Nr. 265932
Den Bosch (O)
Oss H2 (O)
Uit
24-05-2020
Nr. 265936
Oss H2 (O)
Oranje-Rood (O)
Thuis
07-06-2020
Nr. 265945
HC Tilburg H3
Oss H2 (O)
Uit
14-06-2020
Nr. 265949

Poule stand (8e in poule Heren senioren reserve Res. hoofdklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Were Di H2 (O)22008406
2.Push H2 (O)22007406
3.Den Bosch H2 (O)211014504
4.Breda H2 (O)21107104
5.Zwart-Wit H2 (O)211010604
6.Berkel-Enschot H321015303
7.Tilburg H2 (O)21013203
8.Oss H2 (O)21017803
9.Oranje-Rood H2 (O)20112601
10.MEP H220025800
11.Tilburg H320020800
12.Berkel-Enschot H2 (O)200201300

Begeleiders (1)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjTilbuTilbuDen BZwartWere Push Oss HMEP HBredaBerkeBerke
Oranje-Rood H2 (O)1 - 1
Tilburg H30 - 2
Tilburg H2 (O)1 - 2
Den Bosch H2 (O)
Zwart-Wit H2 (O)
Were Di H2 (O)6 - 3
Push H2 (O)3 - 1
Oss H2 (O)4 - 2
MEP H23 - 4
Breda H2 (O)6 - 0
Berkel-Enschot H34 - 0
Berkel-Enschot H2 (O)0 - 9