Heren 2

5e in poule Heren senioren reserve Res. hoofdklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
14
MEP H2
2
Berkel-Enschot H2 (O)
1
Oranje-Rood H2 (O)
2
Oss H2 (O)
2
Den Bosch H2 (O)
1
Tilburg H2 (O)
0
Tilburg H3
9
Push H2 (O)
Zondag 10 november
4
MEP H2
0
Were Di H2 (O)
4
Tilburg H2 (O)
3
Zwart-Wit H2 (O)
3
Berkel-Enschot H3
1
Tilburg H3
10
Breda H2 (O)
0
Berkel-Enschot H2 (O)
5
Push H2 (O)
1
Oranje-Rood H2 (O)
Zondag 3 november
4
Zwart-Wit H2 (O)
1
Oss H2 (O)
3
Oranje-Rood H2 (O)
4
Berkel-Enschot H3
3
Den Bosch H2 (O)
3
Push H2 (O)
0
Berkel-Enschot H2 (O)
5
Were Di H2 (O)
1
Breda H2 (O)
1
Tilburg H2 (O)
0
Tilburg H3
8
MEP H2
Zondag 27 oktober
5
MEP H2
1
Oranje-Rood H2 (O)
3
Tilburg H2 (O)
2
Berkel-Enschot H2 (O)
1
Berkel-Enschot H3
6
Den Bosch H2 (O)
0
Oss H2 (O)
4
Breda H2 (O)
5
Push H2 (O)
4
Zwart-Wit H2 (O)

Wedstrijdschema

Oss H2 (O)
HC Tilburg H3
Thuis
24-11-2019 10:00
Veld: WTR1
Nr. 265892
Scheidsrechters: Bram van Vugt, John Ploegmakers
Oss H2 (O)
Den Bosch (O)
Thuis
01-12-2019 12:30
Veld: WTR1
Nr. 310397
MEP H2
Oss H2 (O)
Uit
15-03-2020
Nr. 265897
Oss H2 (O)
Berkel Enschot H3
Thuis
22-03-2020
Nr. 265903
Push (O)
Oss H2 (O)
Uit
29-03-2020
Nr. 265909
Berkel Enschot (O)
Oss H2 (O)
Uit
05-04-2020
Nr. 265912
Oss H2 (O)
HC Tilburg (O)
Thuis
19-04-2020
Nr. 265919
Oss H2 (O)
Were Di (O)
Thuis
03-05-2020
Nr. 273308
Breda (O)
Oss H2 (O)
Uit
10-05-2020
Nr. 265924
Oss H2 (O)
Zwart-Wit (O)
Thuis
17-05-2020
Nr. 265932
Den Bosch (O)
Oss H2 (O)
Uit
24-05-2020
Nr. 265936
Oss H2 (O)
Oranje-Rood (O)
Thuis
07-06-2020
Nr. 265945
HC Tilburg H3
Oss H2 (O)
Uit
14-06-2020
Nr. 265949

Poule stand (5e in poule Heren senioren reserve Res. hoofdklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push H2 (O)109104616028
2.Den Bosch H2 (O)96304216021
3.MEP H2106134621019
4.Breda H2 (O)105323311018
5.Oss H2 (O)95042424015
6.Zwart-Wit H2 (O)104153730013
7.Were Di H2 (O)94142319013
8.Berkel-Enschot H394142225013
9.Tilburg H2 (O)103341619012
10.Oranje-Rood H2 (O)103252028011
11.Tilburg H31010975003
12.Berkel-Enschot H2 (O)10001086500

Begeleiders (6)

Spelers (17)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
12:20
MB2Berlicum MB2
Scheidsrechters: Oss H2 (O) (Stan Vos)
Veld: WTR2
Zaterdag 30 november
10:30
MA6Boxmeer MA2
Scheidsrechters: Oss H2 (O) (Dennis Erren, Joep Erren)
Veld: WTR1

Team resultaten

OranjTilbuTilbuDen BZwartWere Push Oss HMEP HBredaBerkeBerke
Oranje-Rood H2 (O)2 - 24 - 11 - 21 - 13 - 4
Tilburg H32 - 30 - 20 - 90 - 8
Tilburg H2 (O)4 - 31 - 21 - 42 - 23 - 2
Den Bosch H2 (O)8 - 02 - 13 - 35 - 3
Zwart-Wit H2 (O)4 - 34 - 1
Were Di H2 (O)1 - 26 - 31 - 1
Push H2 (O)5 - 13 - 15 - 43 - 19 - 2
Oss H2 (O)1 - 34 - 20 - 45 - 0
MEP H25 - 10 - 04 - 03 - 414 - 2
Breda H2 (O)6 - 01 - 10 - 22 - 310 - 0
Berkel-Enschot H33 - 11 - 63 - 41 - 54 - 0
Berkel-Enschot H2 (O)1 - 31 - 30 - 90 - 5