Donderdag 23 mei
Uit
23-05-2024
20:45
KGW 2 (Waterveld)
Nr. 1292477
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Thuis
23-05-2024
18:15
Veld: KG4
Nr. 1288001
Scheidsrechters: MO16-3 (Guusje Huygen, Ninte Kerkhof)
Zaterdag 25 mei
JO16-1
Dommel JO16-1
Thuis
25-05-2024
08:45
Veld: WTR1
Nr. 1283833
Scheidsrechters: Maarten Schaffels, Marc Wittenberg, CS+ io
Thuis
25-05-2024
14:15
Veld: WTR1
Nr. 1284095
Scheidsrechters: H30-2 (Ton Kemkens, Hein Koppens)
Uit
25-05-2024
14:15
Veld 2: Van Loon Breda (Waterveld)
Nr. 1283321
Locatie: Push, Breda
JO12-1
Berkel Enschot JO12-1
Thuis
25-05-2024
10:35
Veld: WTR1
Nr. 1282922
Scheidsrechters: JO16-1 (Niek Smeets, Ties Jordaans)
Thuis
25-05-2024
12:15
Veld: KG3
Nr. 1283275
Scheidsrechters: JO16-1 (Eamon van Maanen, Thomas Loeffen)
Uit
25-05-2024
14:00
Veld 1 ABN-AMRO (Waterveld)
Nr. 1198350
Locatie: Groene Hoon, Houten
Overbetuwe MO16-1
MO16-1
Uit
25-05-2024
12:20
Kg1 (Zandveld)
Nr. 1280189
Locatie: Sportpark de Pas, Elst
Thuis
25-05-2024
10:50
Veld: WTR2
Nr. 1290315
Scheidsrechters: Marius Kramer, Gerard Ekelmans, CS+
Thuis
25-05-2024
14:40
Veld: WTR2
Nr. 1290983
Scheidsrechters: H4
Uit
25-05-2024
12:15
KGZ 5 (Zandveld)
Nr. 1290925
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Uit
25-05-2024
16:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1291264
Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Let op:
Reserve tenue
Thuis
25-05-2024
09:00
Veld: WTR2
Nr. 1291295
Scheidsrechters: D6 (Lotte Broekhuis, Martine Kemkens)
Bakel MO16-3-mix
MO16-7
Uit
25-05-2024
12:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1291355
Locatie: Sportpark Geneneind, Bakel
Thuis
25-05-2024
12:30
Veld: WTR1
Nr. 1288704
Scheidsrechters: Richard Joosten, Wilbert Raap, CS+
Uit
25-05-2024
12:30
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1289014
Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Let op:
Reserve tenue
Thuis
25-05-2024
12:45
Veld: WTR2
Nr. 1289533
Scheidsrechters: D1
Uit
25-05-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1289623
Locatie: Sportpark Molenbroek, Gemert
Uit
25-05-2024
11:10
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1289874
Locatie: bij Merlet College, Mill
Thuis
25-05-2024
09:00
Veld: KG3
Nr. 1290006
Scheidsrechters: D3
Uit
25-05-2024
15:50
Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken (Waterveld)
Nr. 1287405
Locatie: Push, Breda
Dommel MO12-3
MO12-2
Uit
25-05-2024
10:30
veld 1 (Semiveld)
Nr. 1288035
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, Sint-Michielsgestel
Uit
25-05-2024
13:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1288003
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Uit
25-05-2024
11:30
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1288283
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
MO12-5
Bommelerwaard MO12-2
Thuis
25-05-2024
10:35
Veld: KG3
Nr. 1288483
Scheidsrechters: JO16-2 (Mik De Kleijn, Mark Bijkersma)
Uit
25-05-2024
09:30
Veld 3 (CD) (Semiveld)
Nr. 1282575
Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Let op:
Reserve tenue
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KG5 - Deel C
Nr. 1282094
Ouders
MO10-2
Berlicum MO10-2
Thuis
25-05-2024
09:00
Veld: KG4 - Half veld (A+B)
Nr. 1286953
Ouders
Berkel Enschot MO10-3
MO10-3
Uit
25-05-2024
09:00
Veld 2 (CD) (Waterveld)
Nr. 1286924
Locatie: Sportpark Gen. Eisenhowerweg, Berkel-Enschot
Oranje-Rood MO9-2
MO9-1
Uit
25-05-2024
11:30
veld 5 (A) (Semiveld)
Nr. 1285404
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1285585
Ouders
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld: KG5 - Deel C
Nr. 1286165
Ouders
Uit
25-05-2024
10:00
Veld 6 (A) (Zandveld)
Nr. 1286315
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Uit
25-05-2024
09:15
Mini veld 3 (1/4) (Zandveld)
Nr. 1333127
Locatie: Sportpark 'De Braaken', Heesch
Uit
25-05-2024
10:15
Mini veld 3 (1/4) (Zandveld)
Nr. 1284901
Locatie: Sportpark 'De Braaken', Heesch
MO8-3
Dommel MO8-3
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KG5 - Deel A
Nr. 1285243
Ouders
Zondag 26 mei
Uit
26-05-2024
09:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1182605
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
Dommel H2-O
H4
Uit
26-05-2024
12:40
veld 1 (Semiveld)
Nr. 1183856
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, Sint-Michielsgestel
Thuis
26-05-2024
15:05
Veld: WTR2
Nr. 1284252
Scheidsrechters: H30-1
Thuis
26-05-2024
11:15
Veld: WTR2
Nr. 1184558
Scheidsrechters: HO25-1, Let op: gewijzigde tijd
H45-1
Rapid H45-1
Thuis
26-05-2024
13:15
Veld: WTR2
Nr. 1298476
Scheidsrechters: HO25-1, Let op: gewijzigde tijd
D1
Apeliotes D1
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: WTR1
Nr. 1156841
Scheidsrechters: Thijmen van den Heuvel, Richard Joosten, CS+
Oranje-Rood D4
D2
Uit
26-05-2024
10:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1179826
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Oranje-Rood D5
D3
Uit
26-05-2024
12:00
veld 8 (Zandveld)
Nr. 1179830
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Thuis
26-05-2024
09:30
Veld: WTR2
Nr. 1330827
Scheidsrechters: D7, Let op: gewijzigde tijd!
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: KG3
Nr. 1291635
Scheidsrechters: DO25-2
DO25-2
HC Tilburg DO25-7
Thuis
26-05-2024
11:00
Veld: KG3
Nr. 1291784
Scheidsrechters: DO25-1
Uit
26-05-2024
12:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1291874
Locatie: Sportpark Molenbroek, Gemert
Uit
26-05-2024
14:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1292323
Locatie: Sportpark Rooiseheide, Schijndel