Jongens A1

Sub-topklasse Jongens A Lente Poule B

3e in poule Sub-topklasse Jongens A Lente Poule B
1e in poule Sub-topklasse Jongens A herfstcompetitie Poule BB
2e in poule Play-offs Landelijk / top Play-offs Zuid Nederland Jongens A Poule Super A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 mei
6
Eindhoven JA1
0
Scoop JA1
4
Best JA1
1
Weert JA1

Wedstrijdschema

Uit
25-05-2018 20:00
Veld: WTR
Nr. 41133
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH - KGW 3
JA1
Eindhoven JA1
Thuis
26-05-2018 10:45
Veld: WTR1
Nr. 40920
Scheidsrechter: Bert de Vet, Anthony Boumans. CS+
Uit
02-06-2018 15:30
Veld: WTR
Nr. 40976
Locatie: Sportp. Eggerweg, SITTARD - Veld 1
Thuis
09-06-2018 16:00
Veld: WTR1
Nr. 40922
Scheidsrechter: Dave van Donzel, Bert de Vet. CS+

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven JA174032216012
2.Den Bosch JA263211613011
3.Oss JA163122621010
4.Best JA17304192109
5.Weert JA17214122107
6.Scoop JA17304182136
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss JA15410229013
2.Weert JA15302131609
3.Geel-Zwart JA15221201008
4.Scoop JA1521211907
5.Rosmalen JA1510451303
6.Geldrop JA1510462003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond JA111009603
2.Oss JA110016900

Spelers (16)

Fluit dienst

Zaterdag 26 mei
10:30
JC2Den Bosch JC4
Scheidsrechters: JA1 (Guus Blankers, Stan Vos)
Veld: WTR2
Zaterdag 9 juni
12:30
MD2Bommelerwaard MD1
Scheidsrechters: JA1 (Max Bongers, Sander Brands)
Veld: WTR1
13:45
MC6Vlijmen MC3
Scheidsrechters: JA1 (Jordi van den Broek, Daan van Druten)
Veld: KG3

Overige activiteiten

Zaterdag 2 juni
16:30 – 18:00
Infobalie 6: Jongens A1

Team resultaten

BesDenEinOssScoWee
Best JA12 - 16 - 34 - 1
Den Bosch JA23 - 24 - 11 - 1
Eindhoven JA15 - 14 - 36 - 02 - 4
Oss JA15 - 24 - 45 - 3
Scoop JA16 - 20 - 34 - 14 - 0
Weert JA12 - 12 - 32 - 6
GeeGelOssRosScoWee
Geel-Zwart JA19 - 25 - 1
Geldrop JA11 - 02 - 4
Oss JA14 - 45 - 14 - 2
Rosmalen JA12 - 00 - 21 - 3
Scoop JA11 - 15 - 2
Weert JA12 - 12 - 73 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Play-offs Landelijk / top Play-offs Zuid Nederland Jongens A Poule Super A".