Zondag 5 december (Hockey)
Shot D2
Afgelast
Afgelast
Dommel
Gemert H2
Afgelast
Were Di JC3
Geldrop MA5
Afgelast
3
Nova MC1
0
1
Geel Zwart MD2
2
Hopbel MD2
Afgelast
Zaterdag 4 december (Hockey)
0
3
Were Di JB1
3
4
Etten Leur JC1
4
Nuenen JD1
1
11
0
Basko JD1
1
DES MA1
5
4
HDL MA1
0
2
Den Bosch MA8
3
4
1
Hopbel MA3
3
6
Den Bosch MA5
1
MOP MB2
6
5
1
Berlicum MB3
3
Berlicum MB4
2
0
Den Bosch MB8
2
2
1
Weert MC1
5
3
HDL MC1
1
4
Berlicum MC1
6
Rosmalen MC4
3
1
Berlicum MC3
4
4
3
HDL MC2
2
6
Rosmalen MC7
2
Goirle MD1
1
2
MOP MD2
2
4
4
Oedenrode MD1
0
9
Den Bosch MD5
5
Berlicum MD2
0
2
1
DES MD5
Vrijdag 3 december (Hockey)
Apeliotes DS1
Union DS1
Wageningen DS2
Wageningen DS1
Zondag 28 november (Hockey)
3
1
Boxmeer
5
3
Den Bosch
4
Rosmalen
0
Shot D2
Afgelast
0
8
Bakel
7
0
Den Bosch
1
Den Bosch
4
17
Uden
0
2
Gemert
2
Afgelast
Dommel DJ1
9
Mierlo
1
Afgelast
Uden DJ4
3
Berkel Enschot
6
4
5
Den Bosch H10
Gemert H2
Afgelast
7
Liempde
1
2
Oranje-Rood H35C
0
Geel Zwart H35B
Afgelast
5
0
Heesch
3
2
Geel Zwart
8
Uden HJ3
1
3
1
Uden
Zaterdag 27 november (Hockey)
1
Uden JA1
4
5
2
Boxmeer JA1
3
MOP JB2
1
4
0
MOP
3
Breda
5
Geel Zwart JC2
Afgelast
4
3
Oranje-Rood
Oranje-Rood JD5
Afgelast
3
3
HC Tilburg
3
Berlicum
0
0
5
Geel Zwart
Geldrop MA5
Afgelast
Best MA2
Afgelast
2
HIC
0
3
3
Drunen
3
Mill MB1
4
0
2
Rosmalen MB6
3
1
MOP
0
6
Vlijmen
Nova MC1
Afgelast
2
Gemert
0
0
Den Bosch
4
2
1
Hopbel
1
5
Dommel
4
Uden
0
4
Vlijmen
3
1
1
Hilvarenbeek
2
1
Den Bosch
Geel Zwart MD2
Afgelast
Hopbel MD2
Afgelast
12
0
Uden
Rosmalen
Donderdag 25 november (Hockey)
2
1
Heesch H35A
Woensdag 24 november (Hockey)
0
4
Geel Zwart DJ1
Maandag 22 november (Hockey)
7
0
Den Bosch D6
Zondag 21 november (Hockey)
3
Xenios D1
2
2
Weert D2
2
2
Oedenrode D2
3
3
7
DES D4
6
Oranje-Rood D12
0
15
1
Den Bosch D14
1
Don Quishoot D10
2
5
4
Heesch D4
0
8
Helmond DJ2
4
2
Son DJ1
2
Civicum DJ1
1
7
4
Nuenen DJ3
3
Helmond DJ7
1
2
3
Kromhouters H1
Afgelast
Push H2
5
Rosmalen H3
1
1
2
Best H2
6
1
Civicum H3
5
2
MOP H35B
1
3
Liempde H35A
0
1
Drunen H35B
5
Best HJ2
2
1
2
MEP HJ2
Zaterdag 20 november (Hockey)
5
Were Di G1
4
1
4
HC Tilburg JA2
6
Eindhoven JA2
1
1
5
Bommelerwaard JB1
2
Bommelerwaard JB2
0
1
2
Push JC2
6
Berkel Enschot JC2
1
2
Delta Venlo JD1
2
0
2
Rosmalen JD3
Drunen MA1
0
3
Vlijmen MA2
7
Civicum MA1
0
4
4
Oranje-Rood MA10
3
1
MEP MA3
0
3
Amsterdam MB1
0
Den Bosch MB3
5
4
3
HDL MB1
3
MOP MB4
1
4
Drunen MB4
2
5
HDL MB2
1
0
2
Eindhoven MC1
1
Den Bosch MC4
4
1
4
Bommelerwaard MC1
1
4
Den Bosch MC5
3
2
Rosmalen MC5
0
6
Mill MC1
1
MOP MC7
7
Liberty MD1
Dommel MD1
2
2
Uden MD2
0
2
Bommelerwaard MD2
0
Geel Zwart MD4
12
1
0
MEP MD6
Donderdag 18 november (Hockey)
5
MOP
7
Zondag 5 december (Zaalhockey)
1
7
Oranje-Rood
1
2
Berlicum
3
Gemert
2
1
Uden
1
8
0