Zondag 5 februari (Hockey)
Upward D1
Weert H1
Zaterdag 4 februari (Hockey)
INTERN_JR
INTERN_JR
2
1
MOP MO18-4
1
2
Bommelerwaard MO16-2
1
4
Heesch MO16-3
7
Civicum MO16-1
1
1
1
Bommelerwaard MO14-3
0
Heesch MO14-2
15
6
Heesch MO12-1
1
7
1
Heesch MO12-2
Donderdag 2 februari (Hockey)
Dinsdag 31 januari (Hockey)
Zaterdag 28 januari (Hockey)
5
Den Bosch MO18-8
2
0
4
Den Bosch MO16-7
1
7
MOP MO16-5
1
8
Heesch MO16-3
0
Heesch MO14-2
7
2
Bommelerwaard MO14-3
6
8
Geldrop JO12-2
0
3
4
Den Bosch MO12-7
0
2
Bommelerwaard MO12-3
Donderdag 26 januari (Hockey)
Dinsdag 24 januari (Hockey)
Zaterdag 21 januari (Hockey)
Den Bosch MO18-7
Heesch MO16-2
Civicum MO16-1
Den Bosch MO16-9
Oss MO14-5
Oss MO14-4
Den Bosch MO12-8
Bommelerwaard MO12-2
3
Civicum MO12-3
0
Donderdag 19 januari (Hockey)
Dinsdag 17 januari (Hockey)
Zondag 5 februari (Zaalhockey)
Den Bosch DO25-3
Liempde DO25-1
0
Den Bosch MO18-4
2
Berlicum MO18-2
Rosmalen MO16-3
Drunen MO16-1
MOP MO14-1
Rosmalen MO14-1
0
Were Di JO18-2
3
Gilze-Rijen/Liberty JO18-
12
Best DO25-2
0
3
Nuenen DO25-2
0
4
3
Were Di JO18-2
1
9
Gilze Rijen JO18-1
6
Hopbel JO16-1
5
5
1
Berkel Enschot JO16-2
2
HOCO MO18-1
2
2
4
Weert MO18-1
6
3
Den Bosch MO18-4
1
1
Berlicum MO18-2
Drunen MO16-1
Rosmalen MO16-3
3
Berlicum MO16-1
0
2
Rosmalen MO16-4
2
Rosmalen MO14-1
MOP MO14-1
9
Geel Zwart MO14-1
1
Gemert MO14-1
2
Helmond MO12-1
6
3
Den Bosch MO12-1
0
Oranje-Rood D12
Eersel D2
Liempde DO25-1
Den Bosch DO25-3
Zaterdag 4 februari (Zaalhockey)
7
Den Bosch JO18-2
0
2
Oranje-Rood JO18-2
1
2
Den Bosch JO14-2
5
5
3
Geel Zwart JO14-1
0
16
Oranje-Rood JO12-12-C
8
MOP JO12-1
0
0
Helmond MO16-1
5
0
Rosmalen MO16-2
3
Zondag 29 januari (Zaalhockey)
2
Gemert MO16-3
0
Rosmalen MO16-4
5
MEP MO16-2
1
Dommel MO16-2
3
Basko JO18-2
5
Gilze-Rijen/Liberty JO18-
0
Oedenrode JO16-1
3
Geel-Zwart JO16-1
Son DO25-1
Geldrop DO25-1
3
11
Gilze Rijen JO18-1
4
6
Basko JO18-2
2
2
Oedenrode JO16-1
1
5
Geel Zwart JO16-1
0
Rosmalen MO18-3
10
3
Den Bosch MO18-4
7
3
2
MEP MO16-2
2
1
Dommel MO16-2
3
1
Rosmalen MO16-4
4
2
Gemert MO16-3
1
0
Vlijmen MO14-1
2
Hopbel MO14-1
4
3
Weert D2
1
6
HC Tilburg D4
3
9
Son DO25-2
0
8
Den Bosch DO25-3
2
Zaterdag 28 januari (Zaalhockey)
1
Helmond MO12-1
3
MOP MO12-1
11
MOP JO12-1
3
Geldrop JO12-1
1
Geldrop JO12-1
12
Oranje-Rood JO12-12-C
5
Oranje-Rood JO12-12-C
3
MEP JO12-1
2
4
MOP JO12-1
1
11
MEP JO12-1
5
4
Eindhoven MO16-1
2
Gemert MO16-1
2
1
3
Uden MO14-1
3
Oranje-Rood MO14-2
3
1
1
Berlicum MO14-2
2
Gemert MO14-6
9
1
2
MOP MO12-1
4
6
Helmond MO12-1
6
Dommel MO12-1
4
2
MOP MO12-3
5
Zondag 22 januari (Zaalhockey)
7
Oranje-Rood D12
1
Shot D5
3
Geel-Zwart MO16-2
2
Liempde MO16-2
2
Geldrop MO16-1
1
Rosmalen MO16-2
3
Rosmalen JO16-2
5
Hopbel JO16-1
1
Oranje-Rood JO18-2
2
Geel-Zwart JO18-1
2
Push MO12-2
3
Delta Venlo MO12-1
5
Were Di D1
1
1
Weert D1
2
4
2
Weert H1
8
4
Were Di H1
1
6
Geel Zwart JO18-1
1
2
Oranje-Rood JO18-2
4
4
Hopbel JO16-1
4
3
Rosmalen JO16-2
4
Berlicum MO18-2
1
4
Geel Zwart MO18-2
3
8
1
Rosmalen MO16-2
3
3
Geldrop MO16-1
3
2
Liempde MO16-2
0
6
Geel Zwart MO16-2
8
MEP MO14-12-C
2
2
MOP MO14-1
2
1
3
Delta Venlo MO12-1
2
6
Push MO12-2
2
5
Oranje-Rood D12
3
1
Shot D5
Zaterdag 21 januari (Zaalhockey)
4
Gilze Rijen JO18-1
2
4
Oudenbosch JO18-1
1
0
3
Rosmalen JO14-1
0
Geel Zwart JO14-1
6
5
Geldrop JO12-1
1
4
Maastricht JO12-1
1
0
Oedenrode MO14-4
5
1
1
Gemert MO14-6
Zondag 15 januari (Zaalhockey)
0
Nuenen DO25-2
1
Geel-Zwart DO25-1
10
Hopbel MO14-2
1
Rosmalen MO14-6
4
Den Bosch MO12-3
1
Oirschot MO12-1
4
Den Bosch JO14-2
2
Oranje-Rood JO14-2
4
Helmond D1
0
5
4
Weert D1
3
3
Zwart-Wit H1
8
HC Tilburg H1
2
0
4
Geel Zwart DO25-1
0
2
Nuenen DO25-2
2
2
HOD JO18-1
8
Delta Venlo JO18-1
0
4
2
Den Bosch JO14-2
2
4
Oranje-Rood JO14-2
3
Eindhoven MO16-1
3
3
3
Helmond MO16-1
6
Uden MO16-2
5
2
3
Berlicum MO16-1
4
0
Rosmalen MO14-6
5
3
Hopbel MO14-2
4
4
Oirschot MO12-1
1
6
Den Bosch MO12-3
9
Best DO25-3
0
5
MEP DO25-2
3