Jongens A1

5e in poule Jongens A regulier 1e klasse B
2e in poule Jongens A voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 mei
Push JA2
Delta Venlo JA2
Zaterdag 21 mei
4
Den Bosch JA5
1
HOCO JA1
0
Uden JA1
1
Delta Venlo JA2
4
Push JA2
1
Oss JA1
6
Helmond JA1
0
Tilburg JA2
Zaterdag 14 mei
2
Uden JA1
1
Den Bosch JA5
2
Tilburg JA2
4
Push JA2
6
Oss JA1
3
Delta Venlo JA2
1
HOCO JA1
2
Helmond JA1
Zaterdag 7 mei
Push JA2
Delta Venlo JA2

Wedstrijdschema

Thuis
11-06-2022 12:30
Veld: WTR1
Nr. 605344
Scheidsrechters: Dave van Donzel, Marc Wittenberg, CS+

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond JA11311026512033
2.Push JA2129214315029
3.Den Bosch JA5139135333028
4.HOCO JA1135264041017
5.Oss JA1135173838016
6.Tilburg JA2133373538012
7.Uden JA1133191855010
8.Delta Venlo JA2121011177703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart JA15500330015
2.Oss JA15302191109
3.Den Bosch JA35212161607
4.Oedenrode JA152128907
5.Uden JA1512282105
6.Bommelerwaard JA1500512800

Spelers (15)

Fluit dienst

Zaterdag 11 juni
10:05
JD2HOCO JD2
Scheidsrechters: JA1 (Philip van de Camp, Daan van Donzel)
Veld: KG3

Team resultaten

DeltaDen BTilbuUden Push Oss JHOCO Helmo
Delta Venlo JA21 - 42 - 61 - 3 - 3 - 40 - 6
Den Bosch JA517 - 23 - 25 - 21 - 13 - 14 - 15 - 3
Tilburg JA28 - 13 - 52 - 43 - 32 - 21 - 2
Uden JA10 - 12 - 12 - 20 - 51 - 42 - 30 - 13
Push JA2 - 7 - 14 - 1 - 4 - 14 - 11 - 0
Oss JA16 - 31 - 41 - 43 - 11 - 33 - 8
HOCO JA17 - 13 - 43 - 14 - 42 - 71 - 2
Helmond JA19 - 17 - 16 - 09 - 03 - 11 - 04 - 1
OedenDen BUden Oss JGeel-Bomme
Oedenrode JA12 - 00 - 5
Den Bosch JA34 - 40 - 76 - 0
Uden JA10 - 0 -
Oss JA14 - 33 - 66 - 1
Geel-Zwart JA11 - 010 - 0
Bommelerwaard JA10 - 31 - 30 - 6