Jongens A1

2e in poule Jongens A voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
4
Oss JA1
3
Oedenrode JA1
6
Den Bosch JA3
0
Bommelerwaard JA1
Zaterdag 2 oktober
2
Oedenrode JA1
0
Den Bosch JA3
1
Bommelerwaard JA1
3
Uden JA1
Donderdag 30 september
1
Geel-Zwart JA1
0
Oss JA1
Zaterdag 25 september
0
Den Bosch JA3
7
Geel-Zwart JA1
Zaterdag 18 september
3
Oss JA1
6
Den Bosch JA3
10
Geel-Zwart JA1
0
Bommelerwaard JA1

Wedstrijdschema

JA1
Thuis
16-10-2021 13:00
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd

Poule stand (2e in poule Jongens A voorcompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart JA14400230012
2.Oss JA15302191109
3.Den Bosch JA35212161607
4.Oedenrode JA152128907
5.Uden JA1412181105
6.Bommelerwaard JA1500512800

Spelers (15)

Team resultaten

OedenDen BUden Oss JGeel-Bomme
Oedenrode JA12 - 0
Den Bosch JA34 - 40 - 76 - 0
Uden JA1
Oss JA14 - 33 - 6
Geel-Zwart JA11 - 010 - 0
Bommelerwaard JA11 - 3