Meisjes C5

4e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
0
Oss MC5
3
Civicum MC2
3
Geel-Zwart MC4
1
HDL MC2
Zaterdag 18 september
2
MOP MC5
1
Civicum MC2
1
HDL MC2
8
Oss MC5
Zaterdag 11 september
1
Geel-Zwart MC4
4
MOP MC5
7
Civicum MC2
0
HDL MC2

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2021 10:05
Veld: KG3
Nr. 568466
Scheidsrechters: MA4 (Indy Laeyendecker, Eline vd Hoven)
Uit
09-10-2021 11:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 568471
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL

Poule stand (4e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MC132108307
2.MOP MC532108407
3.Civicum MC2320111206
4.Oss MC531029603
5.Geel-Zwart MC431024903
6.HDL MC2300321800

Spelers (16)

Overige activiteiten

Zaterdag 9 oktober
12:00 – 14:00
Infobalie 3: Meisjes C5

Team resultaten

Geel-CivicHDL MDVS MOss MMOP M
Geel-Zwart MC43 - 11 - 4
Civicum MC27 - 0
HDL MC21 - 8
DVS MC1
Oss MC50 - 3
MOP MC52 - 1